VANESSA ❤️

Vanessa je již kastrovaná, i když ukončila svojí chovnou periodu, určitě se neztratí, nebude prodaná ani darovaná. Patřila a patří do naší rodiny a proto se o ni postaráme. Nepatříme k chovným stanicím které kočku po posledním vrhu vykastrují a pošlou o dům dál.
Narozena: 24.09.2015, rodokmen FIFE + (digitální rodokmen více než 10ti generací k dispozici)
Plemeno: RUS, ruská modrá
Pohlaví: kočka
Testy: FIV, FeLV, Streptococcus canis, Chlamydophila, Mycoplasma, Colorpoint genotype C/C
Váha: 2,9 kg

Když byla ještě malé koťátko, bylo její probuzení kolem 4:30 s tím, že si chtěla hrát a loudila o pozornost. Po cca 6-7mi měsících se vše změnilo a Vanesska vstává až s námi. Vanesska ráda aportuje myšku a hrdě jí nosí ukazovat a čeká na další hod. Když už jí to nebaví, rozhlédne se na které natažené nohy skočí a přitiskne se.  Vanesska rozhodně není samotářská, vyhledává společnost ať jsme kdekoliv třeba v pracovně, kuchyni, obýváku, ložnici atd. Vždy si najde místo, kde se uvelebí a i když spí, má přehled o našem pohybu. Večer většinou spinká na peřině v posteli 🙂
Vanessa je mazlivá kočička, která je hravá, přitulená (k cizím lidem odměřená, když má koťátka je to velká ochranitelka). Vanesska je velmi starostlivá maminka a po celou dobu se o koťátka vzorně stará. Ráda si sedá na parapet na okně a pozoruje ruch na ulici. Pokud na okně uvidí masařku, je o zábavu postaráno. Občas má povídavou ve formě mňoukání, kdy si říká o pohlazení, aportování nebo pamlsek.

FOTOGALERIE:

VŠECHNY FOTKY (VČETNĚ AKTUÁLNÍCH) VANESSKY NALEZNETE NA INSTAGRAMU ZDE

Vanessa a Adélka