KONTAKT/REZERVACE KOŤÁTKA

Chovatelská stanice ruských modrých koček Vamiron, CZ
chovatel: Miroslav Čech, Praha
tel.: +420 735 500 082
e-mail: vanessa@ruskamodra.com (zanechte nám prosím i vaše telefonní číslo, na všechny emailové dotazy odpovídáme většinou do 24h, pokud neodpovíme do 3 dnů, zavolejte nám)

Další koťátka plánujeme začátkem roku 2020 s Vanesskou. Termíny jsou pouze přibližné a přizpůsobují se situaci našich koček. Máte-li zájem o koťátko z naší CHS, můžete nás kdykoliv kontaktovat. V případě zájmu o koťátko napište, prosím, něco o vás, rádi odpovíme.

Sledujte nás na Instagramu nebo YouTube. Chovatelská stanice Vamiron, CZ klade vysoký nárok na socializaci a připravenost kotěte do nového domova vice informací naleznete ZDE.

Naše chovatelská stanice krmí kvalitními granulemi a to vždy ve verzi GRAIN FREE (bez obilovin) běžně k dostání ve zverimexech a na internetu.
Snažíme se dopřát našim kočičkám pestrou stravu:

  • granule s vysokým obsahem sušeného masa a s přírodní konzervací
  • přírodní konzervace
  • konzervy a kapsičky s vysokým obsahem masa
  • kvalitní 100% masové směsi
  • sušené maso (pamlsky)

Koťátka jsou po porodu v naší chovatelské stanici cca 3 měsíce, kdy projdou nezbytnými lékařskými úkony jako je 4x odčervení a 2x očkování. Současně proběhne i čipování všech kočiček a vystavení europasu. Všechny naše koťátka mají průkaz původu. V případě zájemců mimo ČR je doba prodloužena o jeden měsíc (to platí i pro zájemce z SK), kdy dojde k očkování proti vzteklině (povinné očkování). Po prvním očkování cca v 9 týdnu, se domluvíme na osobní návštěvě naší chovatelské stanice, aby jste jako budoucí majitelé získali představu, kde naše kočičky vyrůstají, viděli kočičí mámu a jak se kotě chová mezi sourozenci. Součástí návštěvy je i “vzájemný pohovor”, kde se snažíme něco dozvědět o budoucích majitelích. Je pro nás důležité, kde budou koťátka vyrůstat. V žádném případě nepředáváme koťátka na benzinových stanicích, nákupních centrech a podobně. Koťátka jsou zvyklá na běžný ruch domácnosti, vyrůstají v prostředí kde je kladen vysoký nárok na čistotu a hygienu. Naše kočičky a koťátka nepřicházejí do styku s jinými zvířaty. Nevlastníme klece ani voliéry. Naše ruská modrá koťátka jsou socializovaná, naučená na kočičí wc, škrabadlo, vymazlená. Vedeme nezávazný rezervační seznam zájemců. Kotě je rezervováno závazně ve chvíli, kdy složíte zálohu. Závazně rezervované kotě již není nabízeno na prodej dalším zájemcům. Zájemci mají přednostní právo výběru z narozených koťat (řídíme se naším seznamem zájemců). Kupující mají právo vybrat jméno kotěte zapsané v rodokmenu dle podmínek plemenné knihy (bližší informace podá chovatelská stanice). Po celou dobu jsme k dispozici pro chovatelské rady a konzultace. Složený rezervační poplatek je nevratný (v případě odstoupení zájemce bude použit na krmení a náklady spojené se zrušenou rezervací a náklady spojené s dalším prodejem).

CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianPolishRussian