O NÁS

Naše chovatelská stanice Vamiron, CZ byla založena v roce 2016 s naší první chovnou kočičkou Vanessou. Jako druhou chovnou kočičku jsme si nechali Adélku z prvního vrhu naší chovatelské stanice. Chovatelská stanice Vamiron, CZ je registrována u mezinárodní organizace chovatelů koček FIFe. Jsme členy SO chovatelů koček Praha 4.

Sledujte nás na Instagramu nebo na našem YouTube kanále.

Chovatelská stanice Vamiron, CZ klade vysoký nárok na socializaci a připravenost kotěte do nového domova (vice informací naleznete ZDE).

 

V naší chovatelské stanici odchováváme pouze koťata s průkazem původu (PP). Každé kotě má svůj mezinárodní očkovací průkaz kotěte. Všechny naše kočky a koťata jsou očkovány vakcínou Purevax RCPCh (panleukopenie, herpesvirus, kalicivirus a chlamydie). Kotě je čipované a 4x dčervené (všechny úkony jsou provedeny/potvrzeny veterinárním lékařem). Naše koťátka od nás odchází ve věku 13 týdnů. Kotě, které je prodáváno mimo Českou republiku (včetně SK), je povinně vakcinováno na vzteklinu a může opustit chovatelskou stanici až po 4 měsících života.

Naše chovatelská stanice krmí kvalitními granulemi a to vždy ve verzi GRAIN FREE (bez obilovin).
Snažíme se dopřát našim kočičkám pestrou stravu:

  • granule s vysokým obsahem masa značky IRONpet. Krmivo IRONpet je vyrobeno jen z přírodních ingrediencí. Obsahuje velké množství kvalitních živočišných bílkovin, lehce stravitelných sacharidů a prospěšných tuků.
  • máme rádi přírodu a proto používáme Smarty Tofu Cat Litter-Original rostlinnou a ekologicky odbouratelnou podestýlku, která se dá splachovat do toalety, kompostovat nebo přímo zakopat jako hnojivo, naše koťátka ji používají již od 4 týdne.
  • konzervy a kapsičky s vysokým obsahem masa
  • kvalitní 100% masové směsi (maso určené pouze pro lidskou spotřebu)Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je ban-web-smarty.jpg.

CzechDutchEnglishFrenchGermanItalianSpanish