O NÁS

Naše chovatelská stanice Vamiron, CZ byla založena v roce 2016 s naší první chovnou kočičkou Vanessou. Jako druhou chovnou kočičku jsme si nechali Adélku z prvního vrhu naší chovatelské stanice. Chovatelská stanice Vamiron, CZ je registrována u mezinárodní organizace chovatelů koček FIFe. Jsme členy SO chovatelů koček Praha 4.

Sledujte nás na Instagramu nebo na našem YouTube kanále.

Chovatelská stanice Vamiron, CZ klade vysoký nárok na socializaci a připravenost kotěte do nového domova (vice informací naleznete ZDE).

 

V naší chovatelské stanici odchováváme pouze koťata s průkazem původu (PP). Každé kotě má svůj mezinárodní očkovací průkaz kotěte. Všechny naše kočky a koťata jsou očkovány vakcínou Purevax RCPCh (panleukopenie, herpesvirus, kalicivirus a chlamydie). Kotě je čipované a 4x dčervené (všechny úkony jsou provedeny/potvrzeny veterinárním lékařem). Naše koťátka od nás odchází ve věku 13 týdnů. Kotě, které je prodáváno mimo Českou republiku (včetně SK), je povinně vakcinováno na vzteklinu a může opustit chovatelskou stanici až po 4 měsících života.

Naše chovatelská stanice krmí kvalitními granulemi a to vždy ve verzi GRAIN FREE (bez obilovin).
Snažíme se dopřát našim kočičkám pestrou stravu:

  • granule s vysokým obsahem sušeného masa (více než 50%) a s přírodní konzervací
  • konzervy a kapsičky s vysokým obsahem masa
  • kvalitní 100% masové směsi
  • sušené maso (pamlsky)