Nezařazené

Výběr nového majitele

První vrch A byl pro nás i nový v oblasti výběru nového majitele koťátek. Z vrhu A jsou dva kluci a jedna holka. Holku jménem Adele jsme si nechali do chovu a začala inzerce na kluky. Díky webu a sociálním sítím se začali (ještě před narozením) ozývat první zájemci. První velkou vlaštovkou byl pán z Prahy, který měl zájem o oba kluky, že bude rád, když budou vyrůstat spolu atd. Dle prvních emailů, jaké má pán zkušenosti s chovem koček se zdálo, že kluci zůstanou spolu a bude to něco jako telenovela 🙂 Realita? Po zaslání rezervační smlouvy, v které není opravdu nic výjimečného se pán už neozval, ale dle FB je stále naším aktivním fanouškem, což je super, protože je to pro nás důkaz, že pán žije 🙂
V této době ještě byla možnost si vybrat ze strany nového majitele jméno. První vážná zájemkyně byla z Bohumína a vybrala si jméno Alexander. Komunikace a zájem o koťátko byla na jedničku s hvězdičkou. Domluvil se termín první návštěvy a myslím, že po této návštěvě byla láska na světě 🙂 Alexander zvaný Lexík měl nového majitelé a bylo jasné, že se bude mít královsky, což se i potvrdilo.

Na druhého ruského kocourka se přijela podívat mladá slečna a zvolila jméno Angus. První návštěva proběhla velmi kladně, bohužel další komunikace už byla horší. Byla dohoda na další termín návštěvy – slečna nedošla, neomluvila se. Další termín návštěvy to stejné. Z toho důvodu jsme se rozhodli její před-rezervaci zrušit, protože by taky mohla zapomenout, že na ní doma čeká malý kocourek, který potřebuje lásku a péči. Pro naše koťátka hledáme jen zodpovědné majitele.

Protože jméno nebylo stále vybráno a už se musely odeslat papíry na plemennou knihu, tak muselo padnout jméno. Po zvážení všeho, došlo na jméno Amos.
Ze všech tří koťátek byl Amosek nejmazlivější, nejpřítulnější, prostě mazel. Za pár dnů se ozvala zájemkyně z Prahy, že má zájem o Amoska. Proběhla první návštěva a bylo jasné, že sympatie byly vzájemné. Dnes žije Amosek ve čtyř členné rodině s dětmi a se starší kočičí kamarádkou a má se báječně.

Majitelům děkujeme že zůstávají s námi v kontaktu.

FOTKY KOŤÁTEK V NOVÝCH DOMOVECH:

ALEXANDER VAMIRON

AMOS VAMIRON

CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianPolishRussian