Nezařazené

Jede se pro Vanessku

Je neděle 27.12.2015, den, kdy si jedu pro Vanessku. Do navigace zadávám Uzeničky, cesta něco málo přes hodinu. Svítí sluníčko a venku je 11C, což na je prosinec opravdu mazec. Nevím co mě čeká, zda vybydlený dům plný koček ve stylu množíren nebo milá paní Sýbková, která provozuje chovatelskou stanici. Uvidíme …..

Po příjezdu poznávám, že to množírna není a čeká mě paní Sýbková, které mě zve dál. Otevřou se dveře a tam je samá ruslanka 🙂 jedna skáče přes druhou a užívají si koťátkovské radosti 🙂 Tady někde skáče i Vanesska :)) Neskákala, ale hezky si spala na dece 🙂 Do mnou přivezeného boxu dává paní Sýbková deku, na které spala máma Vanessky, aby jí cestou cítila. Po necelé hodině instrukcí a rad jak s kočičkou zacházet, podepsáním kupní smlouvy a předání všech potřebných dokumentů se začínám připravovat na odjezd. Vanessku paní Sýbková dává do boxu a zavíráme vrátka. V ten moment se všechny přítomné kočky seběhnou k boxu a jak 12 měsíčků si sednou kolem něj. Vanesska vystrkuje tlapky a ony mňoukají a loučí se. Jsem na měkko, beru box a loučím se s paní Sýbkovou.
Po upevnění boxu v autě Vanesska kňourá a mňouká. Pustil jsem rádio a mluvím na ní. Za 10 min je ticho, Vanesska buď usnula nebo v tichosti kouká na blikající světla kolem cesty. Jede se domů ….
CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianPolishRussian